Popis
Tyto pruty, vyrobené s pomocí našeho precizního inženýrství a nejmodernějších technologií, jsou vašimi dokonalými společníky pro dobývání pstruhových vod s jemností a vkusem.
Vyznačují se pevnými karbonovými blanky Toray, které byly vyladěny speciálně pro rybáře, kteří chtějí chytat velké a těžké pstruhy. Detekujte jemné záběry od opatrných pstruhů jako nikdy předtím, díky citlivosti a vyváženosti dosažené s precizním použitím těch nejlepších materiálů.
Specifikace:
- Rukojeť: Vysoce kvalitní korková rukojeť
- Sedlo navijáku: Fuji®
- Očka: Fuji®
- Blank: Torayca® vysoce výkonný karbon pro vynikající akci, odhoz a sílu
- Nízkoprofilová očka
| Délka | 1,83 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 71 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 0,955 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 6 g |
Parametry





