Popis
Jigový prut W6 Boat-T 2. generace je navržen pro rybáře, kteří požadují přesnost a sílu při vertikálním jiggování velkých mořských predátorů.
Tento prut, vyrobený z vysoce výkonného karbonového blanku Torayca®, poskytuje vynikající citlivost a sílu pro detekci jemných záběrů a kontrolu bojovných druhů jako je halibut a treska. Jeho rychlá a citlivá akce zajišťuje přesné ovládání nástrahy a dobrý zásek a to i v náročných podmínkách ve velkých hloubkách. Prut W6 Boat-T Jig je vybaven inovativním systémem oček Acid Wrap, která snižují tření šňůry a zvyšují odolnost, díky čemuž je perfektní pro náročné požadavky mořského rybolovu. Tento prut, vybavený prémiovými komponenty a navržený pro pohodlí během delších výprav, je vaším partnerem pro seriózní jigging ve skandinávských vodách.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Fuji® PSSLD20P
- Očka: Fuji® PKWSG
- Blank: 40T+T1100 Torayca® vysoce výkonný karbon
- Rukojeť: Vysoce kvalitní EVA
- Držák háčku: Ne
| Délka | 1,73 m |
| Hmotnost | 321 g |
| Počet dílů | 1 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,73 m |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 500 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





