Popis
Rychlé a výkonné pruty Finesse T&C (Texas & Carolina) jsou ideální pro lov velkého množství dravců s tvrdými i měkkými nástrahami.
Jsou vyrobeny v praktickém čtyřdílném designu pro snadnou přepravu bez kompromisů ve výkonu. Citlivá a pohotová akce činí tyto pruty ideálními pro pomalé vedení Texas nebo Carolina rigu podél dna, což vám umožní cítit každý pohyb montáže a i ten nejjemnější záběr. Mají dostatek síly pro nahazování malých tvrdých nástrah a dostatek citlivosti potřebné pro vedení měkkých nástrah. Finesse T&C je skvělým všestranným prutem pro lov okounů a okounů, pstruhů a candátů.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Seaguide® XVS
- Očka: Prémiová očka Seaguide® SXOHLSG
- Blank: Vysoce výkonný 24/30 tonne karbon
- Dělená rukojeť z prémiové EVA
- Držák háčku: Seaguide® Dhook
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 121 g |
| Počet dílů | 4 |
| Transp. délka | 0,64 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 15 g |
Parametry





