Popis
Legendární candátový prut je nyní dostupný ve více délkách, díky čemuž je volbou číslo jedna pro rybáře ze břehu i z lodi.
Extra-fast akce a super citlivá špička z něj dělají perfektní prut pro širokou škálu technik při chytání candátů, ale především pro jigging. Blank Torayca® TC1100GC zvyšuje standardy z hlediska nízké hmotnosti, síly a hlavně citlivosti. V kombinaci s osazením těmi nejlepšími komponenty to vytváří prut, který vám umožní cítit každý kámen a jemné klepnutí do nástrahy. Pro dokonalé vyvážení kombinujte tento prut s navijáky od velikosti 2500 do 4000.
Specifikace:
- Sedlo navijáku: Fuji® T2C carbon
- Očka: Fuji® SIC
- Blank: Toray® Torayca® T1100GC a M40JB
- Barva blanku: FE2O3 oxid železitý
- Kapuce: 360° na zakázku navržená šroubovací karbonová kapuce
- Držák háčku: Seaguide® obloukový háček 2,5
- Dodáváno v recyklovatelné trojúhelníkové kartonové krabici a neoprenové tašce na pruty
- Unikátní sériové číslo na každém prutu
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 164 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,47 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 49 g |
Parametry





