Popis
DAIWA Caldia Sensor Jig – citlivý jigový prut s moderním designem ideální pro lov dravců s jigovými nástrahami.
Modely Caldia Sensor Jig představují technickou špičku. Jsou vybaveny zadní rukojetí z 3K karbonu a mimořádně rychlou akcí. Zejména při vyšších teplotách nebo při nošení tenkých dlouhých rukávů nabízí tato konstrukce velkou výhodu v podobě možnosti zažít intenzivní citlivost.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 150 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,23 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





