Popis
DAIWA Triforce Spoon – lehký a spolehlivý prut pro lov pstruhů s plandavkou ideální pro jemné techniky na potocích a jezerech.
S řadou Triforce Target Spin nabízí DAIWA univerzální řadu prutů, která je speciálně uzpůsobena pro moderní lov dravců a podobné styly rybolovu. Ať už na pstruhovém jezeře s lehkými třpytkami, nebo na štikových vodách s těžkými woblery – řada Triforce zvládne téměř každou situaci při lovu sladkovodních dravců a zaujme svým moderním designem a vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Řada Triforce Target Spin představuje moderní technologii, promyšlený koncept cílových ryb a atraktivní design – ideální pro všestranné přívlačové rybáře.Modely Target Spoon s parabolickou akcí jsou ideální pro prezentaci ultra lehkých nástrah na velkou vzdálenost. Jsou speciálně navrženy pro lehké a ultra lehké třpytky a woblery a jejich akce zaručuje velkou zábavu při zdolávání. Zejména na pstruhových jezerech a menších potocích.
| Délka | 2,1 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 95 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,09 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 10 g |
Parametry





