Popis
Prut OVERSEAS XT II Jigging Cast je ideálním společníkem na cestách do zahraničních destinací, kde se loví velké ryby.
Lehký, ale výkonný blank zajišťuje díky své robustní páteři dobrý poměr proměněných záběrů. Rukojeť EVA s vysokou hustotou je ergonomicky tvarovaná pro dlouhé hodiny rybaření, takže rybář může prut pevně držet i v mrazivých teplotách.
- High Modulus karbon
- Fuji Alconite očka
- Ergonomicky navržená rukojeť EVA
- X-wrap karbonová technologie
- Obsahuje cestovní tubus Cordura
| Délka | 1,9 m |
| Hmotnost | 151 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 200 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





