Popis
Prut OVERSEAS XT II Light Jigging je ideálním společníkem na cestách do zahraničí, kde se loví velké ryby
Lehký, ale výkonný blank zajišťuje dobrý poměr proměněných záběrů díky robustní páteři prutu. Rukojeť EVA s vysokou hustotou je ergonomicky tvarovaná, takže rybář může prut pevně držet za všech podmínek a celý den.
- High Modulus karbon
- Fuji Alconite očka
- Ergonomicky navržená rukojeť EVA
- X-wrap karbonová technologie
- Obsahuje cestovní tubus Cordura
| Délka | 1,83 m |
| Hmotnost | 147 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 0,86 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





