Popis
Tyto pruty PENN® Warfare II Boat jsou výkonné pruty za příznivou cenu.
Jsou robustně konstruované pro lov v nejnáročnějších podmínkách, ideální pro lov halibutů a tresek na severu. Silný blank z uhlíkového kompozitu je zakončen odolnými očky, robustním sedlem navijáku DPS a gimbalem ve spodní části, který zabraňuje poškození. Rukojeť je potažena materiálem EVA, aby si zachovala dostatečnou přilnavost za všech okolností při zdolávání nejsilnějších ryb. Dvoudílné pruty mají kompaktní délku, a proto se snadno přepravují.
- Výkonný prut na loď
- Silný blank z uhlíkového kompozitu
- Silná očka odolná proti slané vodě
- Sedlo navijáku typu DPS
- Rukojeti EVA s vysokou hustotou
- Kompaktní transport díky dvoudílné konstrukci
- Ideální pro lov halibutů a tresek.
| Délka | 1,83 m |
| Hmotnost | 390 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 0,96 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 50 lb |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





