Popis
PENN® Tidal XT Beach Caster je součástí nové a exkluzivní koncepce PENN Tidal Surfcasting.
Tidal XT Beach Casters byly speciálně navrženy pro použití se smekacím navijákem nebo multiplikátorem a jsou vybaveny novými hluboce lisovanými očky Fuji Alconite odolnými proti slané vodě. Všechny blanky jsou vyrobeny ze směsi vysokomodulového uhlíku 36/40T, který zajišťuje lehký, citlivý a velmi štíhlý blank. Vedle toho speciální technologie Carbon X-Wrap přidává na pevnosti a snižuje kroucení, čímž zlepšuje přesnost nahazování. Ve tmě svítící barva také usnadňuje viditelnost záběrů za zhoršených světelných podmínek a vedle toho jsou všechny tyto pruty vybaveny speciální odhozovou rukojetí X-Shrink, která poskytuje maximální kontrolu při nahazování.
- Fuji Deep Pressed Alconite očka
- 36T/40T High Modulus carbon blank s technologií X-Wrap
- vhodný pro smekací navijáky i klasické multiplikátory
- Ve tmě svítící špička
- Super tenký a výkonný blank
- Extrémní odhozové vlastnosti
- X-Shrink casting grip
| Délka | 4,27 m |
| Hmotnost | 690 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,53 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 8 oz |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





