Popis
Série spinningových prutů PENN® Squadron IV pro pobřežní rybolov nabízí výjimečnou hodnotu za peníze a kombinuje moderní design blanků s úchvatným vzhledem.
Blanky z uhlíkových vláken 24T jsou lehké a mají perfektní vlastnosti pro práci s nástrahami v jakémkoli pobřežním a příbřežním prostředí, kde se loví například mořský okoun, treska, treska tmavá a dokonce i větší druhy, jako je halibut. Štíhlé a rychlé blanky jsou zakončeny ergonomicky tvarovanými rukojeťmi z EVA s vysokou hustotou. Jednodílná očka PENN® Dura-Guide jsou vyrobena z nerezové oceli a jsou vhodná pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně odolná a pružná a jsou vyrobena tak, aby vydržela hrubší zacházení.
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silná očka PENN® DuraGuides odolná vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a snadno čistitelné rukojeti EVA s vysokou hustotou.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Hmotnost | 186 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Pěnová (EVA) |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 40 g |
Parametry





