Popis
Řada PENN® Squadron IV Labrax nabízí výjimečný poměr ceny a výkonu a vyznačuje se moderním designem rychlých blanků v kombinaci s úžasným vzhledem.
Uhlíkové blanky 24T jsou lehké a mají perfektní akci pro práci s nástrahami na mořské okouny, ale síla ve spodní části pomůže udržet ryby daleko od struktury pod vodou. Jsou zakončeny ergonomicky tvarovanými rukojeťmi z EVA s vysokou hustotou a jednodílnými očky PENN® Dura-Guide s konstrukcí z nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně pevná a pružná a tedy i velmi odolná. Tyto pruty jsou vyrobeny tak, aby vydržely.
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silné očka PENN® DuraGuides odolné vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a snadno čistitelné rukojeti z EVA s vysokou hustotou
| Délka | 2,1 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Hmotnost | 140 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,11 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





