Popis
Řada PENN® Squadron IV Jig Spinning nabízí výjimečný poměr ceny a výkonu a vyznačuje se moderním designem v kombinaci s úžasným vzhledem.
Výkonné, ale štíhlé 24T blanky mají o něco měkčí špičku pro práci s jigy, ale mají dostatek síly ve spodní části, která pomáhá při zdolávaní ryb. Jsou zakončeny speciálním gimbalem a tvarovanými rukojeťmi z EVA s vysokou hustotou a jednodílnými očky PENN® Dura-Guide s konstrukcí z nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně pevná a odolná a snesou tak hrubší zacházení. Tyto pruty jsou vyrobeny tak, aby vydržely!
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silné očka PENN® DuraGuides odolné vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a snadno čistitelné rukojeti EVA s vysokou hustotou
- Gimbal s krytem
| Délka | 2,04 m |
| Hmotnost | 324 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,39 m |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 600 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





