Popis
Pruty PENN® Squadron IV Pro Boat nabízejí výjimečný poměr ceny a výkonu a vyznačují se moderním designem v kombinaci s úžasným vzhledem.
Uhlíkové dvoudílné blanky 24T jsou vhodné pro driftování s nástrahami na dně i pro lov tresek, mníků a polaků a těžší verze jsou také ideální pro lov halibutů v Norsku. Jsou zakončeny ergonomicky tvarovanými rukojeťmi z vysoce kvalitního korku a jednodílnými očky PENN® Dura-Guide s konstrukcí z nerezové oceli a jsou vhodné pro všechny typy vlasců/šňůr. Tato očka jsou extrémně pevná a odolná a vydrží i hrubší zacházení. Tyto pruty jsou vyrobeny tak, aby vydržely.
- High Modulus 24T uhlíkové blanky
- Super silné očka PENN® DuraGuides odolné vůči slané vodě
- Tenké, ale velmi výkonné a silné blanky
- Ergonomické a vysoce kvalitní korkové rukojeti
- Gimbal s krytem
| Délka | 2,1 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Hmotnost | 289 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,11 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | PENN |
| Zátěž | 20 lb |
Parametry





