Popis
Light Game pruty určené pro malé až střední nástrahy.
Perfektně vyvážené pro optimální cit s rychlou, přesto odpouštějící akcí, která umožňuje bezpečné zdolání ryb bez vyháknutí nebo přetržení šňůry. Ideální pro malé gumy, woblery, rotačky, plandavky, twitchbaity a Carolina rigy.
Specifikace:
- 30T High Modulus karbonové blanky
- Nerezová očka SeaGuide CCS SiC
- Taška na prut Ready-To-Fish
| Délka | 2,21 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 91 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,13 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 12 g |
Parametry





