Popis
Tyto pruty, vytvořené pro moderní styl light jiggingu, mají unikátní progresivní akci blanku, které dodává vašemu jigu skutečně „živý“ chod a umožňuje vám cítit každý pohyb nástrahy, ať už kovové nebo měkké.
Blanky nabízejí dostatek síly ke zkrocení monstrózních ryb a poskytují brutální sílu, když je to nejvíc potřeba.
Specifikace:
- Sedlo navijáku SeaGuide Gold Label
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Extra citlivé, ale výkonné blanky
- 24/30T High Modulus karbonové blanky
- Odolné EVA rukojeti
- Luxusní obal na prut
| Délka | 1,8 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 134 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 80 g |
Parametry





