Popis
Univerzálnost je hlavní výhodou série Defiance SG2 Medium Game.
Tyto pruty střední síly nabízejí dokonalou rovnováhu mezi dosahem a přesností hodu, což je činí ideálními pro řadu mořských rybolovných lokalit, včetně přístavů, skal a pláží. Umožňují precizní kontrolu tuhých i měkkých nástrah a podle zvoleného vrhacího rozsahu lze cílit na mnoho druhů ryb, například mořského okouna, bluefish, bonito a další.
Specifikace:
- Sedlo navijáku SeaGuide Gold Label
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Vyvázání oček systémem CCS
- Super univerzální High Modulus blanky
- 24/30T
- Odolné EVA rukojeti
- Luxusní obaly na pruty
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Hmotnost | 143 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





