Popis
Feederové pruty INTENZE jsou určeny pro feederové rybáře, kteří hledají prut se silnou a dobře vyváženou konstrukcí a spolehlivou a citlivou akcí.
V zadní a střední části prutu je dostatečně silná páteř, která zajišťuje dostatek síly pro správné nahazování na větší vzdálenosti. Pruty jsou vybaveny sedly navijáku DPS a lehkými černými očky LTS. Rukojeť je vyrobena ze snadno čistitelných materiálů EVA + korek a každý prut je vybaven 2 různými špičkami: 1 karbonovou (červená, tužší akce) a 1 ze skelných vláken (žlutá, měkčí akce).
- Pevný uhlíkový blank s citlivou akcí a silným zadním dílem
- Silné pro házení na dlouhé vzdálenosti (dlouhé modely)
- Lehká, černá LTS očka
- Černé DPS sedlo navijáku
- Rukojeť EVA + korek
- Obsahuje 2 špičky (1 karbonová, 1 sklolaminátová)
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 331 g |
| Počet dílů | 3+2 |
| Transp. délka | 1,36 m |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





