Popis
INTENZE Casting pruty jsou určeny vláčkařům s multiplikátorem, kteří požadují extra rychlou akci, sílu a maximální cit při nízké hmotnosti.
Poskytují dokonalou kontrolu nástrahy a díky silné páteři jisté záseky. Blank výjimečně dobře přenáší vibrace nástrahy. Vhodné pro širokou škálu nástrah, zejména gumy (jigování aj.) a woblery vyžadující twitch či jerk k dosažení nejlepší akce.
- Lehký 24+30T karbonový blank (extra rychlá akce)
- Pevný a responzivní blank
- Lehká nerezová očka proti zamotání
- Ergonomické korkové zadní rukojeti
- sedlo navijáku NECS
- Klipový držák háčku
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 143 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,09 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 50 g |
Parametry





