Popis
Pruty určené především k lovu s methofeederovým krmítkem.
Mají parabolickou akci, která umožňuje zdolávání velkých ryb a kaprů. Zároveň snižuje riziko jejich ztráty při zdolávání. Konstrukce blanku je uzpůsobena dalekým a přesným náhozům. Blank je vyroben z HMC uhlíku a osazen SIC očky. Ergonomická rukojeť je vyrobena z příjemného materiálu EVA. Všechny modely mají 2 špičky.
Dostupný ve 4 variantách:
- Black Arrow Method 150 9FT: délka 270 cm, vrhací zátěž do 40 g, počet dílů 2+2 špičky, skladná délka 140 cm
- Black Arrow Method 150 10FT: délka 300 cm, vrhací zátěž do 50 g, počet dílů 2+2 špičky, skladná délka 155 cm
- Black Arrow Method 150 11FT: délka 330 cm, vrhací zátěž do 60 g, počet dílů 3+2 špičky, skladná délka 117 cm
- Black Arrow Method 150 12FT: délka 360 cm, vrhací zátěž do 70 g, počet dílů 3+2 špičky, skladná délka 127 cm
| Délka | 3,3 m |
| Počet dílů | 3+2 |
| Transp. délka | 1,17 |
| Výrobce | SENSAS |
| Zátěž | 60 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





