Popis
Feeder se štíhlým blankem. Je vyroben z HMC G2 uhlíku a osazený SIC očky.
Ergonomická rukojeť je vyrobená v kombinaci portugalského korku a EVA pěny. Sedlo navijáku má horní šroubení. Modely v délkách 270, 300 a 330 cm mají spíše parabolickou akci. Jsou určené pro lov drobnějších ryb a pro lov na kratší vzdálenosti. Modely 360 a 390 cm jsou určené pro lov kaprů a jiných větších ryb. Mají tužší páteř. Díky tomu bez problémů zvládnou lov ve větších vzdálenostech i zdolávání velkých ryb. Všechny modely mají 3 špičky.
Dostupný ve 4 variantách:
- Black Arrow 500 G2 10FT: délka 300 cm, vrhací zátěž do 45 g, počet dílů 2+3 špičky, váha 173 g, skladná délka 155 cm.
- Black Arrow 500 G2 11FT: délka 330 cm, vrhací zátěž do 55 g, počet dílů 2+3 špičky, váha 182 g, skladná délka 170 cm.
- Black Arrow 500 G2 12FT: délka 360 cm, vrhací zátěž do 75 g, počet dílů 2+3 špičky, váha 200 g, skladná délka 156 cm.
- Black Arrow 500 G2 13FT: délka 390 cm, vrhací zátěž do 85 g, počet dílů 2+3 špičky, váha 221 g, skladná délka 170 cm.
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 173 g |
| Počet dílů | 2+3 |
| Transp. délka | 1,55 m |
| Výrobce | SENSAS |
| Zátěž | 45 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Light (0-50 g) |
Parametry





