Popis
Inazuma Pro Zander je osvědčený candátový speciál.
Tento silný ale citlivý prut se špičkovou akcí je zbrojen skvělými očky Seaguide a sedlem Fuji TVS. Tento prut má vše, aby vás spolehlivě přenesl do jiné úrovně lovu candátů.
| Délka | 1,98 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 121 g |
| Počet dílů | 1 |
| Transp. délka | 1,98 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 22 g |
Parametry





