Popis
Pruty navržené pro malé až střední nástrahy. Dokonale vyvážené pro optimální cit a s rychlou, přesto odpouštějící akcí umožňují bezpečné zdolání ryb bez vyháknutí či přetržení šňůry.
Ideální pro malé gumy, woblery, rotačky, plandavky, twitchbaity a Carolina rigy.
Vlastnosti:
- 24+30T High Modulus karbonové blanky
- Očka SeaGuide CCS SiN z nerezové oceli
- Sedla navijáků Double Lock
- Obaly Competition Ready-To-Fish
- Akce prutu: Fast
| Délka | 1,9 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 111 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,0 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 15 g |
Parametry





