Popis
Extra odolný sumcový prut, blank ze sklolaminátu, originální očka SeaGuide® bez tlumicího kroužku a hliníkové sedlo navijáku.
Prakticky nezničitelný. Vrhací zátěž: 150–300 g. Ideální pro lov obřích sumců s bojkou i podvoďákem! UV-aktivní – svítí pod UV lampou.
Vlastnosti:
- Blank – Carbon 24 T
- Nárazuvzdorná očka SeaGuide®
- Hliníkové sedlo navijáku
- Ideální pro lov na dálku
- UV-aktivní
- Akce prutu: Parabolic
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 720 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,57 m |
| Výrobce | MADCAT |
| Zátěž | 300 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





