Popis
Navrženy pro milovníky přívlače, kteří hledají výkon i atraktivní vzhled, pruty Warrior spojují lehkou a štíhlou konstrukci s moderním designem.
Nabízejí skvělou řadu vstupních prutů vhodných pro různé styly lovu. V této cenové kategorii vynikají použitím kvalitních komponentů a poskytují výjimečný poměr ceny, výkonu a stylu. Dokonalou sestavu získáte v kombinaci s novými navijáky Warrior.
Vlastnosti:
- Navržen pro funkčnost: vylepšený design prutů z kolekce Classic Warrior zaujme jak svými vlastnostmi, tak i stylem.
- Warrior Medium Spin: dvoudílný; ideální pro střední přívlač a lov se středními velikostmi nástrah.
- Stylový a lehký: snadno se s ním manipuluje i při delších vycházkách, s moderním a elegantním vzhledem.
- Výjimečná užitná hodnota: kvalita a bezkonkurenční dostupnost dělají z těchto prutů ideální volbu pro začínající rybáře i pro ty, kteří chtějí vyzkoušet nový styl rybolovu bez velkých výdajů.
- Vysoce kvalitní komponenty: prut postavený z ověřených materiálů a komponentů, na které se můžete spolehnout při každé vycházce.
- Součástí praktický obal na prut: ideální pro snadné skladování a přepravu.
- Dokonalé sladění: pro optimální funkčnost se sladí s novými smekacími navijáky Warrior.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 149 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,23 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | FOX RAGE |
| Zátěž | 80 g |
Parametry





