Popis
Základní kategorie třídílných match prutů, postavených na blanku z SHMC55-HRC50 carbonu.
Za mimořádně příznivou cenu nabízejí překvapivě kvalitní akci a dynamiku. Velká odolnost blanku a potřebné silové rezervy umožňují bez problémů zdolávat i kapry a větší ryby.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 235 g |
| Výrobce | MIVARDI |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,28 m |
| Zátěž | 18 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





