Popis
Lov s waglerem není pouze o lovu velkých kaprů na pelet wagler, někdy vyžaduje jemnější přístup.
Vyvinuli jsme dva wagler pruty, se kterými je lov snem, obzvlášť při lovu menších ryb na malé háčky a jemné návazce.
Specifikace:
- Dva nové X-Light waggler pruty byly speciálně navrženy pro cílený lov bíle ryby
- 12ft dvoudílný prut perfektní pro lov na kanálech nebo na mělkých revírech
- 13ft tří dílný prut navržená pro lov s wagglerem na větší vzdálenost nebo v pro lov na řece vyžadující větší kontrolu montáže
- Blank vyrobený z ultra vysoce modulovaného uhlíku pro rychlou práci s vlascem
- Očka MHLG / HLG RS s nitridem křemíku omezují tření při náhozu
- Lehký štíhlý blank z japonského uhlíku poskytuje nepřekonatelnou při akci zdolávání
- Ultra lehké uhlíkové sedlo navijáku se velmi pohodlně drží
- Štíhlá černá minimalistická EVA rukojeť
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 166 g |
| Výrobce | MATRIX |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 14 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| Zátěž | 6 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





