Popis
Tyto 1m dlouhé návazce s “vlasovým přívěsem” jsou ideální pro moderní říční lov na feeder a nabízejí precizně navázané háčky na inovativní voděodolné cívce.Jsou vybaveny háčky XPERT POWER a vlascem Smokeshield Mono pro maximální výkon. Nyní na větší cívce pro hladší a rovnější návazce.
| Délka | 1 m |
| Nosnost | 12 lb |
| Počet kusů | 6 ks |
| Průměr | 0,30 mm |
| Velikost háčku | 10 |
| Výrobce | KORUM |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ háčku | S protihrotem |
| Druh háčku | Jednoháček |
Parametry





