Popis
Řada Freestyle Pro, která posouvá legendární pruty Freestyle na další úroveň, přináší skvělý výkon, použitelnost a styl napříč všemi osmi modely.
Modely prutů FreeStyle Pro Bank a Vertical využívají technologii X-Solid a poskytují sílu plných karbonových blanků při maximalizaci pevnosti při zatížení tlakem i tahem.
Toho je dosaženo díky spirálové konstrukci plného blanku s více vrstvami uhlíku postavenými v různých směrech os, přičemž každá vrstva podporuje druhou a poskytuje maximální sílu, výkon a spolehlivost.
Parametry:
- 320 cm/10′ 6“, vrhací zátěž 300 g
- Navrženo speciálně pro lov sumců na pelety
- Progresivní akce
- Uhlíková konstrukce 24TON+30TON
- Sedlo navijáku Fuji DPSM
- Extra pevné očka Seaguide z nerezové oceli
- Laserem vyřezávaná EVA rukojeť s vysokou přilnavostí, X-wrap úprava na přední rukojeti
- Dodává se s obalem na prut z materiálu 420D Oxford Cotton
| Délka | 3,2 m |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,6 m |
| Výrobce | BLACK CAT |
| Zátěž | 300 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





