Popis
Řada Voyager je extrémně pohodlná řada vyrobená tak, aby vyhověla našim náročným standardům.
Série obsahuje třimodely – Compact, Standard a XL.
- Pro maximální pohodlí
- Kompletní bederní podpěra zajišťující tuhou matraci bez prověšení
- Flísem pošitá polstrovaná matrace
- Vnější lem z látky Voyager Marl
- Extra polstrovaná část pod hlavou
- Pár dvojitých pantů umožňuje uložení spacího pytle uvnitř složeného lehátka
- Mnohem kompaktnější rozměry ve srovnání s předchůdci z řady R-series
- Unikátní boční pásky zajišťují kompaktní složení lehátka
- Velké otočné patky nohou
- 6 nastavitelných noh
- 3 velikosti v nabídce – Compact, Standard a X
| Délka | 205 cm |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 11,42 kg |
| Nosnost | 150 kg |
| Šířka | 85 cm |
| Transp. délka | 85x80x24 cm |
| Výrobce | FOX |
| Výška | 30-39 cm |
Parametry





