Popis
Tuto sérii prutů navrhl Tobias Fränstam, několikanásobný vítěz turnajů, švédský profesionální rybář a ichtyolog.
Rychlé a citlivé pruty jsou ideální pro moderní techniky lovu přívlačí. Řada obsahuje pruty určené speciálně pro lov štik a okounů. Pokud hledáte pruty pro moderní techniky lovu na přívlač, právě jste našli své favority.
Specifikace:
- Tobiasem Fränstamem, několikanásobným vítězem turnajů, švédským profesionálním rybářem a ichtyologem
- Lehký 30T karbonový blank
- Vysoce citlivé pruty s rychlou akcí
- Lehká očka Seaguide® XOG proti zamotání
- Ergonomické provedení sedla navijáku
- Syntetický gumový materiál rukojeti pro optimální úchop
| Délka | 2,44 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 186 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,24 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | ABU GARCIA |
| Zátěž | 100 g |
Parametry





