Popis
Jednodílný Haibo TIANYANG S611L o 1,85m a nahazovací zátěži 2 až 10 g a akcí Extra Fast je mistrovský kousek mezi vláčecími pruty.
Váží pouze neskutečných 80 g, přitom má velké silové rezervy ke zdolání i těch největších ryb. Je velmi rychlý, což jednak umožňuje přesné a dlouhé náhozy, navíc se to odráží v úspěšnosti záseku. TIANYANG jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských MITSUBITSCHI blanků. Jsou určené na přívlač ze břehu či z lodi, umožňují daleké nahazování, hravě si poradí i s velkými exempláři candátů, štik a pstruhů. Dají se použít jak na měkké gumové nástrahy, tak i na woblery a třpytky. Mají prvotřídní FUJI SiC očka, speciální dělenou rukojeť (korek) a integrovaný držák navijáku ve speciálním samurajském designu. Pruty jsou dodávány v silných neoprénových obalech, které zajišťují jejich ochranu při transportu.
| Délka | 1,85 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 80 g |
| Počet dílů | 1 |
| Transp. délka | 1,85 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | HAIBO |
| Zátěž | 10 g |
Parametry





