Popis
Genialní pruty ve velmi atraktivní cenové hladině.
Nepřekonatelná kvalita zpracování, lehký blank a rychlá akce běžná u prutů vyšší třídy. Trython Feeder jsou univerzální pruty pro lov s krmítkem na řekách i jezerech.
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 235 g |
| Počet dílů | 3+2 |
| Transp. délka | 1,16 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





