Popis
Čtyřdílný vláčecí prut série NSC je ideální volbou pro lidi, kteří si nemohou dovolit nést během své rybářské expedice nic objemnějšího.
Perfektní společník na letní výlety. Dynamický blank poskytuje úžasné dlouhé náhozy.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 225 g |
| Počet dílů | 4 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 0,74 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 70 g |
Parametry





