Popis
Tento ručně vázaný návazec je osazen extrémně ostrým háčkem SX-67 a podvodním splávkem UNI CAT Rattle Lifter, který nadlehčuje nástrahu a vytváří zvukový efekt pro zvýšení atraktivity.
Kuličkový obratlík z nerezové oceli zajišťuje hladký chod, zatímco návazcový materiál UNI CAT Knock Out Leader poskytuje maximální odolnost proti oděru.
Vlastnosti:
- Háček SX-67 (velikost 3/0, 4/0 a nebo 5/0)
- Podvodní splávek UNI CAT Rattle Lifter (hmotnost 10, 20, nebo 30 g)
- Kuličkový obratlík z nerezové oceli
- Materiál návazce UNI CAT Knock Out Leader odolný proti oděru
- Ruční vázání
Technické údaje:
- Délka návazce: 200 cm
- Nosnost: 95 kg a nebo 105 kg
| Délka | 200 cm |
| Hmotnost | 10 g |
| Nosnost | 95 kg |
| Počet kusů | 1 |
| Velikost háčku | 3/0 |
| Výrobce | UNI CAT |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ háčku | S protihrotem |
| Druh háčku | Jednoháček |
Parametry





