Popis
Lehké, tuhé a rychlé teleskopické přívlačové pruty vyrobené z vysoce kvalitních uhlíkových vláken.
Vyznačují se extrémně krátkou transportní délkou a rychlou akcí u teleskopů nevídanou.
| Výrobce | MIKADO |
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 240 g |
| Počet dílů | 9 |
| Transp. délka | 0,55 m |
| Zátěž | 45 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





