Popis
Povedená inovace úspěšného modelu LX Sapphire.
Delikátní špička, silný střed a sedla Fuji TVS umožňují precizní vedení ultra lehkých nástrah a zdolání trofejních dravců. Vyvážený design zaručuje pohodlí i při dlouhém lovu.
| Délka | 2,6 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 129 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,35 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 20 g |
Parametry





