Popis
Povedená inovace úspěšného modelu LX Sapphire.
Snížení váhy a zlepšení parametrů bylo dosaženo použitím oček Fuji Fazlite a dělené rukojeti se sedlem TVS. Opravdová okounová klasika v novém hávu.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 116 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,24 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 10 g |
Parametry





