Popis
O něco silnější verze teleskopického prutu pro lov s těžšími splávky, lehkou živou nástrahou, nebo na dno.
Vyrobený na lehkém a tenkém blanku s flexibilní špičkou z uhlíkových vláken.
| Výrobce | MIKADO |
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 281 g |
| Počet dílů | 6 |
| Transp. délka | 0,92 m |
| Zátěž | 60 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





