Popis
Klasický prut pro lov na plavanou.
Vyrobený na lehkém a flexibilním blanku s celokarbonovou špičkou, korkovou rukojetí a osvědčeným DPS sedlem navijáku. Ideální volba pro stojaté vody a lov středně velkých ryb.
| Výrobce | MIKADO |
| Délka | 4,2 m |
| Hmotnost | 310 g |
| Počet dílů | 7 |
| Transp. délka | 0,96 m |
| Zátěž | 30 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





