Popis
Method/Bomb je velmi rychlý a energický prut, ideální pro lov na feeder a method feeder.
Super tenký blank s extrémně lehkým vybavením je skvělý na závody a pro náročný lov středních ryb. Výborná volba na komerční kapraření.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 190 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 70 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná, Korková |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





