Popis
BIXLITE Light Spin je lehký prut. Blank je z uhlíkových vláken, zarámovaného navijáku a lehkých oček SiC.
BIXLITE je skvělý pro lov okounů a pstruhů.
| Délka | 2,1 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 84 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,09 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Pěnová (EVA) |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 5 g |
Parametry





