Popis
Zajímavé pruty pro method feeder – techniku, která využívá speciální krmítko a krátký návazec.
Lehké a pružné, dobře vyvážené blanky absorbují energii z jakýchkoli pokusů o únik během zdolávání, zatímco 3 špičky přesně signalizuji i ty nejjemnější záběry.
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 229 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Počet oček | 12 |
| Transp. délka | 1,16 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





