Popis
Trout je nejsilnější prut ze série M-craft.
Určeno pro lov pstruhů s malými třpytkami a rotačkami. Hluboké, parabolické vychýlení při navíjení zaručuje vysokou účinnost při lovu i s háčky bez protihrotu.
| Délka | 1,98 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 61 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 3,5 g |
Parametry





