Popis
Pruty X Cast jsou speciálně vyvinuté pro mořskou přívlač.
Skvěle si s nimi užijete lov tresek, makrel nebo sea bassů. Štíhlé blanky plné síly jsou vyrobené z uhlíku IM24T. Jsou osazené lehkými, ale odolnými očky FUJI-K Frame. Ergonomická dělená rukojeť s odlehčeným sedlem navijáku z příjemné EVA pěny. Úprava prutu pro lov ve slané vodě pro jeho dlouhou životnost. Akce prutu je Fast Regular.
| Délka | 1,92 m |
| Hmotnost | 131 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,47 m |
| Výrobce | GUNKI |
| Zátěž | 40-120 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





