Popis
Ocean Tribes Rock je prut vhodný na přívlač s drobnými gumovými nástrahami a lov menších ryb.
Tribes je série prutů pro mořskou přívlač určená zejména na tresky nebo sea basse. Neztratí se, ale ani při běžné přívlači na jezerech nebo řekách. Blank japonské výroby z HMC uhlíku je osazený FUJI K očky. Dokonale vyvážený, odolný, ale zároveň vysoce citlivý. Ergonomická EVA rukojeť pro pohodlné držení. Blank je ve spodní části zpevněn karbonovým opletem XMesh.
| Délka | 2 m |
| Hmotnost | 111 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,05 m |
| Výrobce | GUNKI |
| Zátěž | 3,5-12 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





