Popis
Feederové pruty určené k zakrmování velkými krmítky na dlouhé vzdálenosti.
Pevná a silná páteř pomáhá nahazovat daleko a přesně i s velkou zátěží. Blank je vyroben z HMC uhlíku a osazený velkými SIC očky. Ergonomická dlouhá rukojeť doplněná o EVA pěnu a neklouzavou koncovku pro lepší úchop.
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 333 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,36 m |
| Výrobce | SENSAS |
| Zátěž | 150 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





