Popis
Přívlačový prut Daiwa Sweepfire ultralight spin.
Tyto UL přívlačové pruty se perfektně hodí pro lov s lehkými třpytkami, rotačkami, gumovými nástrahami a woblery na lososovité ryby a okouny.
Tenký blank se perfektně zatěžuje i s lehkými nástrahami a nahazuje velmi přesně.
| Délka | 2,1 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 5-10 g |
Parametry





