Popis
Japonský blank X5 je o 15 % lehčí a o 35 % silnější a odolnější než jiné blanky nejvyšších řad přívlačových prutů.
Vyniká zvýšenou citlivostí, větší lehkostí, a přitom vyšší odolností proti zlomení. Je vyroben z 5 vrstev propletenými 3 směry, které v sobě kombinují 3 typy HMC uhlíku a Nano resin vrstvu.
Blank je osazen očky FUJI K. FUJI VVS sedlo navijáku je lehké, ideálně tvarované tak, aby se pohodlně drželo a zároveň co nejlépe přenášelo záběry na ruku. Extra Fast špičková akce blanku. Ergonomická odlehčená rukojeť EVA. Prut je určen pro lov s velkými nástrahami při lovu štik. Bez problémů si poradí i s dalekými hody s těžkou nástrahou. Velice dobře se hodí i na mořskou přívlač. Dodáván s ochranným tubusem. Délka 240 cm, vrhací zátěž 12-50 g (max 150 g), počet dílů ¼+3/4, váha 180 g, počet oček 9, skladná délka 162 cm.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 180 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,62 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | ILLEX |
| Zátěž | 50 g |
Parametry





