Popis
Rychlé pruty za vynikající cenu s pevnou špičkou pro gumové nástrahy.
Modely Solid Spin řady Ninja X jsou vybaveny velmi citlivými pevnými uhlíkovými špičkami, které jsou za běžných rybářských podmínek prakticky nezlomitelné. Tyto špičky jsou v kombinaci se silnou páteří ideální pro nahazování lehkých woblerů nebo třpytek do velkých vzdáleností a zachování plné kontroly nad akcí nástrahy. Akce a křivka ohybu blanku byly navrženy tak, aby zaručovaly maximální zábavu a minimalizovaly riziko ztráty ryby během zdolávání. Dobře vyvážený tenký blank přenáší každý pohyb nástrahy, ryby a kontakt se dnem přímo k vaší ruce.
| Délka | 1,9 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 105 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 0,99 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 9 g |
Parametry





